............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. ............................................................................. .............................................................................
Save
Send
Go
Smíchovské nádraží
Public transport stop
Show on map
Bus
22
105
Smíchovské nádraží → Smíchovské nádraží
118
Sídliště Spořilov → Smíchovské nádraží
125
Smíchovské nádraží → Skalka
129
Smíchovské nádraží → Baně
172
Smíchovské nádraží → Na Hvězdárně
190
Smíchovské nádraží → Na Beránku
196
Kloboučnická → Smíchovské nádraží
197
Háje → Smíchovské nádraží
241
Smíchovské nádraží → Lipence
244
Smíchovské nádraží → Sídliště Radotín
314 (Praha - Nová Ves p. Pleší)
Smíchovské nádraží → Nová Ves p. Pleší
317 (Praha - Dobříš)
Smíchovské nádraží → Dobříš náměstí
318 (Praha - Řitka)
Smíchovské nádraží → Řitka
320
Smíchovské nádraží → Mníšek p.Brdy,náměstí
321 (Praha - Mníšek pod Brdy)
Smíchovské nádraží → Mníšek p.Brdy,Stříbrná Lhota
334
Smíchovské nádraží → Psáry
338 (Praha - Pikovice)
Smíchovské nádraží → Hradištko, Pikovice, Most
360 (Praha - Sedlčany)
Smíchovské nádraží → Sedlčany, aut. st.
361 (Praha - Nový Knín)
Smíchovské nádraží → Dobříš, náměstí
390 (Praha - Neveklov)
Smíchovské nádraží → Rabyně, Měřín
901 (Noční linka)
Skalka → Anděl
907 (Noční linka)
Přední Kopanina → Lipence
Tram
6
4
Sídliště Barrandov → Čechovo náměstí
5
Sídliště Barrandov → Ústřední dílny DP
6
Sídliště Barrandov → Palmovka
12
Sídliště Barrandov → Výstaviště Holešovice
20
Divoká Šárka → Sídliště Barrandov
94
Lehovec → Sídliště Barrandov
License Agreement
,
privacy policy